Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 01:12

Тиждень вшанування пам’яті В.О. Сухомлинського 29 вересня – 02 жовтня

28 вересня цього року Василю Олександровичу  Сухомлинському, великому синові нашої Кіровоградської землі, видатному педагогу і добро творцю, виповнилося 97 років… Для нього абсолютними одвічними цінностями були і совість,  правда, добро, віра, любов, честь, щирість, мудрість, милосердя та прощення.
 Розпочався тиждень загально шкільною  лінійкою «Історія розвитку української освіти» , яку підготували учні 8 класу. Цікаво було дізнатися школярам про шлях, який пройшла українська освіта – від перших шкіл за часів Ярослава Мудрого до відомих у світі академій Острозької, Києво-Могилянської.

Мудрець сказав : «Живи, добро звершай , та нагород за це не вимагай. Лише в добро і вищу правду віра людини відрізняє від мавпи й звіра. Людина починається з добра.»

Особливе місце під час проведення тижня зайняли «Уроки доброти» та «Уроки спілкування з природою», де діти вчилися вміння бачити, відчувати того, хто потребує допомоги, добрих слів і вчинків, вчилися не бути байдужим, творити добро, допомагати одне одному в біді, захищаючи молодших і піклуватися про старших, дбати про тварин, берегти красу природи.

Побували вихованці закладу і на «Святі першого хліба» , який підготувала і провела бібліотекар Цалко Надія Михайлівна за оповіданням В. Сухомлинського. Діти поглибили свої знання про життєвий шлях педагога-землячка, про творчі надбання та багатогранність вчителя, створювали стежину, яку проходить маленька зернинка, аби стати частиною у смачній паляниці на нашому столі, давали пояснення прислів’ям  про хліб, вчилися цінувати працю хлібороба, шанувати хліб.

Завершився тиждень днем учнівського самоврядування , під час якого старшокласники виконували обов’язки педагогів та дирекцiї школи, а також готували святкову програму «Низький уклін ,тобі, вчителю!».

Категорія: Мої статті | Додав: AndrewStrizhak (11.10.2015) | Автор: Стрижак Г,Т
Переглядів: 313 | Рейтинг: 0.0/0