Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 02:29

Початок навчання

Розквітають посмішки навколо,

Радісно луна веселий сміх.

Це моя найперша в світі школа

Зустрічає школярів своїх!

Такими зворушливими словами – розпочалася урочиста лінійка Першого дзвоника в Несватківському навчально-виховному комплексі 1 вересня 2015 року, адже ця шкільна традиція є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з яким іншим. Воно незабутнє, воно чарівне.

І хоч як не жаль школярам розлучатися з веселим літом, кожен із них чекав навчального року як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі з друзями , відкриває нові шляхи і народжує нові мрії. А ще школа приймала в свою родину маленьких дітей, які 1 вересня переступили її поріг і стали її учнями.

Цим схвильованим першокласникам на святі була приділена особлива увага – привітання від дирекції закладу, голови Несватківської сільської ради Тукала С.А., теплі слова щирих побажань та оригінальні подарунки від одинадцятикласників, бурхливі оплески від учнів, вчителів, батьків, гостей.

У цей день вихованцями дошкільного закладу стали і 23 маленьких несватківчан, на яких чекають цікаві заняття, веселі ігри, захоплюючі екскурсії, радісні емоції.

Особливим 1 вересня 2015 року стало і для учениці 10 класу Суржикової Анни, учня 9 класу Суржикова Юрія та учениці 4 класу Суржикової Лілії які разом з мамою і татом та трирічним братиком оселилися у нашому мальовничому селі, переїхавши із міста Сніжного Донецької області.

Із теплими словами та символічними подарунками від імені всіх учнів звернулася до них голова шкільного парламенту Корж Леся.

Були на святі і нагородження похвальними листами за високі досягнення у навчанні, і вручення грамот та подяк. Зокрема грамотою дирекції було нагороджено колектив господарчої служби за бездоганну підготовку закладу до нового навчального року.

Найурочистіша мить свята –

Дзвени, мій дзвонику, і весело співай!

Щасливо, срібно, радісно, дитинно!

І про уроки всім нам сповіщай,

У добрий час, моя шкільна родино!

Перші уроки 2015 року – про найдорожче: рідний дім, сім’ю, Батьківщину.

Переглядів: 487 | Рейтинг: 0.0/0