Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 10:06

Веселкове літо

Ось і дочекалась шкільна дітвора Несватківського навчально – виховного комплексу літніх канікул.

З першими ніжними червневими днями розпочав роботу у закладі оздоровчий табір з денним перебуванням « Веселкове літо». Щоранку поспішають сюди вихованці, бо в таборі організовано гарне харчування, змістовні цікаві заходи, спортивно – оздоровчі ігри, конкурсно – розважальні програми, веселі дискотеки, перегляди захоплюючих мультиплікаційних фільмів та багато іншого. А ще для 56 дітей із сіл Несваткове та Гайове – це хороша можливість розширити свої знання з географії, історії, англійської мови, підвищити рівень інтелекту та ерудиції, удосконалити акторські здібності, пофантазувати, проявити себе,повеселитися з друзями.

9 червня у « Веселковому літі» був проведений « День патріотів України» з метою виховання свідомого громадянина своєї держави, який усвідомлює свою приналежність до українського народу, та розвитку духовності, прищеплення моральної, художньо – естетичної, правової,трудової культури, притаманних нашому народу. Веселята залюбки брали участь у різноманітних конкурсах: поетичному, вокальному, хореографічному, ігровому.Вирізати

Переможців щедро нагороджували бурхливими оплесками та оваціями.  Всі учасники цього дійства і діти,і вихователі, і працівники табору відчували себе частиною великого українського народу, який ніколи ні перед ким не ставав на коліна.

Переглядів: 325 | Рейтинг: 0.0/0