Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 10:33

Коли вирушаєш в путь, завжди обережним будь!

З 14 по 18 вересня проходив у Несватківському навчально-виховному комплексі тиждень знань правил дорожнього руху. Розпочинався він загальношкільною лінійкою «Автомобіль. Дорога. Діти», на якій учні довідалися про статистичні дані дорожньо-транспортних пригод та кількість постраждалих дітей у них за період з січня по серпень 2015 року.

У цікавій ігровій формі проходили різноманітні заходи з учнями початкових класів, під час яких молодші школярі захоплено розв'язувати сканворди, кросворди, знайомилися з дорожніми знаками.

Учням середніх та старших класів дуже сподобалися практичні заняття з медичним працівником «Умій допомогти», в ході яких медична медична сестра закладу Антипенко Ольга Павлівна навчала як швидко і правильно надавати допомогу при травмуванні. Учасники заняття отримали теоретичні знання та набули практичних навиків, котрі можуть знадобитися в життєвих ситуаціях.

Ми бажаємо усім дітям, аби вони були живі та здорові!

Переглядів: 413 | Рейтинг: 0.0/0