Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 02:33

22 вересня - День партизанської слави

Мабуть, осягнути розумом ті  далекі події 1941-1943 років, за одинь день звичайних школярів було б складно. Аби більше дізнатися про історію цього періоду та вшанувати пам'ять тих поколінь, які боролися з лютим ворогом, у закладі був проведений тиждень партизанської слави з 21 по 25 вересня.

Загальношкільну лінійку на тему "Діяльність партизанських загонів на території України в роки Другої світової війни" підготували учні 9 класу. Цікаво було дізнатися учням, що партизнаський рух на Україні поділявся на 3 етапи, а боротьбу з фашистами вели як великі партизанські з'єднання під командуванням Наумова, Ковпака, Сабурова так і малі загони. На території Комсомольського лісу діяв партизанський загін ім. Ворошилова чисельністю 312 осіб, командиром якого був Андрій Степанович Куценко.

До пам'ятного знаку цьому партизанському загонові     приходять на екскурсії молодші школярі екскурсії, а старшокласники проводять упорядкування території біля нього.

Переглядів: 311 | Рейтинг: 0.0/0