Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 15:13

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 25
Сторінки: 1 2 3 »

21 лютого 2017 року в Несватківській філії «КЗ Олександрівське НВО №2» відбулося практичне засідання вчителів кафедри історико-гуманітарного циклу був проведений відкритий урок в 11 класі з історії України, вчитель Торовик А.Ю., на тему: «Революція на граніті. Спроба державного перевороту в СРСР».
Мої статті | Переглядів: 291 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 14.03.2017 | Коментарі (0)

21 лютого 2017 року в Несватківській філії «КЗ Олександрівське НВО № 2» відбулося практичне засідання вчителів кафедри трудового навчання. Вчителем трудового навчання Сергійчуком В.О. було проведено відкритий урок у 6 класі на тему: «Різання тонколистового металу ножицями. Обпилювання напилком по контуру».
Мої статті | Переглядів: 288 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 14.03.2017 | Коментарі (0)

У гості до пришкільного табору ,, Веселкове літо’’ завітав народний депутат України Олесь Довгий. В той час саме проходив виховний захід  ,, Чарівна Україночка’’, де діти демонстрували та відроджували народні традиції, українську символіку, свята та  пісні. Олесь Станіславович допомагав нашим україночкав виконувати колискові, адже колискова – це душа, яка ходить навшпиньки. Почути її кроки може лише той, хто вміє слухати. Дітей за чудовий захід із вдячністю народний депутат пригостив солодощами.

Мої статті | Переглядів: 313 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 10.06.2016 | Коментарі (0)

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером — це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо - це чудова пора для  загартування та зміцнення здоров'я, можливість набратися сил для нового навчального року.

Мої статті | Переглядів: 317 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 10.06.2016 | Коментарі (0)

Нещодавно пройшов тиждень ,,5 днів у світі Психології". У програмі тижня відбулося багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань: загальношкільна лінійки ,,Психологія – це цікаво", конкурс малюнків для 1-4 класів на тему ,,Хто такий психолог?". Для педагогів пройшла акція ,,Мудрі передбачення", інтерв’ю на тему ,,Життєві цінності", в якому взяли активну участь учні, вчителі та працівники закладу. Активно пройшла акція  ,,Лист психологу" та тренінг для учнів 9-11 класу «Моя майбутня професія ». Неординарно відбулося опитування для учнів 5-8 класу ,,Якби я був директором…", де учні висловили свої ідеї для покращення роботи закладу , було проведено інтерв’ю на тему ,,Як я розумію професію психолог", в якому малята поділилися своїми міркуваннями.

Мої статті | Переглядів: 373 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 13.05.2016 | Коментарі (0)

9 травня біля обеліску Солдату був проведений мітинг вшанування пам"яті ветеранів 1939-1945 рр.

Мої статті | Переглядів: 372 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)

26 квітня в Несватківському будинку культури відбувся мітинг-реквієм ,, Рани Чорнобиля”. Присутніми були перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Коваленко Сергій Петрович, голова Олекcандрівської райдержадміністрації Борота Ольга Дмитрівна,  голова райради Гончаренко Григорій Кіндратович, начальник відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації Тимко Сергій Миколайович, переселенці із зони відчуження та громада села зібралися, аби ще раз згадати ту страшну подію, вшанувати загиблих та відзначити тих, для кого справою життя тепер є захист та відстоювання інтересів постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильцям.

Мої статті | Переглядів: 333 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 28.04.2016 | Коментарі (0)

Мої статті | Переглядів: 315 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 28.04.2016 | Коментарі (0)

Виповнюєть сумна 30-а річниця Чорнобильської катастрофи. Біда, яка сталася вночі 26 квітня 1986 року, стала чорною плямою на нашій блакитній планеті. 30 років пройшло з тих пір. 30 років смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля, ліси. І 30 років цвітом скорботи та суму зацвітають Чорнобильські сади і хворіє серце, тому що знає - не на добро це, не на життя.
Мої статті | Переглядів: 354 | Додав: AndrewStrizhak | Дата: 28.04.2016 | Коментарі (0)